Project Analyst

volné

Hledáme novou kolegyni/nového kolegu na pozici Project Analyst.

 

Do party nám chybí kolegyně/kolega na pozici Project Analyst, která/ý vytváří reporty a analýzy fungování digitálních projektů.

 

Na této pozici budeš pracovat v týmu s kolegy content managery a svým nadřízeným account managerem. Tvým úkolem bude komunikovat s klientem a vytvářet jednoduché i komplexnější zprávy a analýzy.
 

A když časem zjistíš, že dokážeš víc, nabídneme ti složitější úkoly a víc odpovědnosti.

 

Očekáváme

 

Radost ze života, komunikativnost, spolehlivost, schopnost týmové práce a samostatnost. 

 

Hodí se Ti analytické myšlení, potřebuješ také pokročilou znalost Excelu a alespoň základní schopnost práce s Powerpointem. Vše ostatní Tě rádi postupně naučíme.

 

Nabízíme

 

Neomezenou dovolenou. Pracovní Macbook, kolektiv fajn mladých lidí, kteří spolu rádi nejen pracují, ale chodí na pivo, v létě na paddleboard a v zimě třeba na bowling. Nejsme svázaní pravidly velké korporace a každý u nás má své slovo.


Dostaneš vlastního mentora, který se o Tebe postará a se vším ti pomůže. Do životopisu si napíšeš project management, time management, coordination skills a další super keywords. Příspěvek na stravu a multisportka jsou příjemným bonusem navíc. Jo, a mělo by tu být napsané s možností dalšího osobnostního i profesního rozvoje (to u nás totiž opravdu budeš mít). To je dneska cool.

 

Těšíme se na Tebe!